PICTOGRAM FILMS » O firmie


Sprzęt audio Pictogram Films Sprzęt video Pictogram Films Wysokiej jakości kamery Pictogram Films

Aby powstała wysokiej klasy produkcja filmowa lub reklamowa musi być spełnione kilka warunków. Podstawową sprawą jest dobry pomysł na scenariusz, a dalej perfekcyjna realizacja zdjęć, montaż i udzwiękowienie filmu.

Pictogram Films potrafi to wszystko zrobić doskonale. Jesteśmy pasjonatami, nasza praca daje nam wiele satysfakcji. Montujemy nasze filmy w sposób nowoczesny i dynamiczny, zawsze z artystycznym wyczuciem i niezwykłą dbałością o szczegóły.

Nie mniej ważny jest najwyższej klasy sprzęt i umiejętność wykorzystania wszystkich jego możliwości.

Pracujemy na sprzęcie filmującym PANASONIC, CANON oraz JVC w formatach DVCPROHD, DVCPRO50 i DV, w rozdzielczościach High Definition (HD) oraz Standard Definition (SD). Stosujemy zaawansowane systemy dynamicznej stabilizacji obrazu typu STEADICAM® i FLYCAM , statywy olejowe a także ramię kamerowe (kran).

Zapewniamy ciekawe podkłady muzyczne z prawami do wykorzystania. Podczas wykonywania zdjęć rejestrujemy dzwięk wielościeżkowo, następnie poddajemy zaawansowanej cyfrowej obróbce.

Realizacje Pictogram Films mogą być wzbogacone o animacje graficzne 2D i 3D przygotowane specjalnie na potrzeby konkretnego filmu, autorskie czołówki i logotypy. Gdy film jest już gotowy opracowujemy projekty graficzne okładek i pełnokolorowych nadruków na płytach CD, DVD lub Blue-Ray.

Jako nieliczni w regionie możemy wykonywać zdjęcia podwodne przy użyciu urządzenia BATISCAM.

Kontakt z nami

Oferta

  • spoty reklamowe
  • filmy promocyjne
  • relacje z eventów
  • fragmenty koncertów
  • nowoczesne filmowanie imprez
zobacz więcej ofert

Jak kręcimy

Produkcje filmowe tworzymy zawsze z pasją.
Pracujemy na sprzęcie firm PANASONIC, CANON oraz JVC.

przeczytaj więcej o kręceniu